Firma JarBet oferuje szeroki wybór kruszyw w Czarnej: piasek, żwir, kliniec, pospółkę i tłuczeń. Świadczymy usługi transportowe kruszyw w miejscowości Czarna oraz maszyn budowlanych, zapewniając terminowość i wysoką jakość realizacji zleceń. Nasze wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota pojazdów gwarantują profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta.

Dostawa kruszyw drogowych i budowlanych w miejscowości Czarna

Czarna – wieś położona w zachodniej części województwa podkarpackiego, w powiecie dębickim, siedziba gminy Czarna. Podlegają jej: Borowa, Chotowa, Czarna, Głowaczowa, Golemki, Grabiny, Jaźwiny, Podlesie, Przeryty Bór, Przyborów, Róża, Stara Jarząbka, Stary Jawornik, Żdżary. Przez Czarną przepływa rzeka o nazwie Czarny Potok, to właśnie dzięki niej miejscowość nosi nazwę Czarna. We wsi jest przystanek kolejowy Czarna Tarnowska na linii kolejowej Tarnów-Dębica. Czarna liczy sobie 3 tysiące mieszkańców.

W miejscowości znajdziemy cmentarz wojenny. Znajdują się tu też ruiny radzieckiej bazy wojskowej, gdzie na terenach leśnych w latach 1985-1993 stacjonowali żołnierze radzieccy. W skład bazy wchodziły m. in. baraki, blok mieszkalny, koszary, schrony, baza techniczna i samochodowa, podziemne zbiorniki na paliwo. Była to ostatnia baza radziecka, która powstała w Polsce i jedyna po prawej stronie Wisły. Czarna to typowa wieś  rolnicza położona wśród przepięknych lasów. Jest to największe dobro tego terenu, a przemysł jest ściśle powiązany z produkcją rolną. W gminie znajduję się Zakład Warzywny w Przyborowie i jest to główny producent pomidorów i ogórków szklarniowych na rynek polski oraz eksport.

W Czarnej możemy znaleźć budynki biblioteki oraz posterunek policji. Oprócz tego są tutaj drewniane budynki mieszkalne o charakterze zabytkowym, a także kościół pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz zabytkowy ołtarz.