Firma JarBet oferuje sprzedaż i transport różnorodnych kruszyw w Dębicy, takich jak piasek, żwir, kliniec, pospółka i tłuczeń. Zapewniamy dostawę kruszyw do wskazanego miejsca w Dębicy, profesjonalną obsługę inwestycji oraz transport maszyn budowlanych. Dzięki nowoczesnej flocie samochodów ciężarowych, gwarantujemy terminowość i solidność. Nasze doświadczenie od 1999 roku pozwala na fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

Sprzedaż kruszywa wraz z dostawą w Dębicy

Dębica – miasto położone w zachodniej części województwa podkarpackiego, nad rzeką Wisłoką, na północnym skraju Pogórza Strzyżowskiego. Siedziba powiatu dębickiego, któremu podlegają: Dębica, Brzostek, Pilzno, Czarna, Jodłowa, Żyraków. Jest to także centrum władz gminnych, w której skład wchodzą: Braciejowa, Brzeźnica, Głobikowa, Gumniska, Kędzierz, Kochanówka, Kozłów, Latoszyn, Nagawczyna, Paszczyna, Podgrodzie, Pustków-Wieś, Pustków-Krownice, Pustków-Osiedle, Pustynia, Stasiówka, Stobierna i Zawada. Dębice zamieszkuje 46 tysięcy mieszkańców, a powierzchnia miasta wynosi 34 km². Prawa miejskie nadane zostały w 1358 roku.

Jest to jeden z najważniejszych ośrodków przemysłowych w południowo-wschodniej Polsce. Rolę dominującą w mieście, a także poza nim, pełni przemysł gumowy, spożywczy a także chemiczny. Główne zakłady to: Firma Oponiarska „Dębica” SA wchodząca w skład koncernu Goodyear, Tikkurilla Beckers-Polifarb Dębica, Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka, Zakłady Mięsne Dębica, Iglomeat-Sokołów i Animex Południe. Ponadto, na terenie miasta znajduję się wytwórnia urządzeń chłodniczych.

Miasto to jest niezbyt bogate w zabytki. Znajdziemy ich tu zaledwie kilka: kościół farny św. Jadwigi, cmentarz parafialny, cmentarz wojskowy, cmentarz żydowski, zespół dworski na Wolicy, synagoga nowomiejska, dawny pałac Raczyńskich oraz koszary.

Dębica ma bardzo dobre położenie jeśli chodzi o transport. Nieopodal przebiega autostrada A4, z której w okolicy Dębicy są dwa zjazdy. Natomiast na południe od miasta wije się droga krajowa DK94. Przez miejscowość przebiega linia kolejowa E30, która prowadzi do granicy z Ukrainą. W miejscowości są dwie stacje kolejowe, na których zatrzymają się pociągi klasy Regio, TLK, Pendolino oraz międzynarodowe.

Miasto Dębica graniczy z wieloma mniejszymi miejscowościami. Są to: Bobrowa, Braciejowa, Brzeźnica, Chotowa, Głowaczowa, Golemki, Góra Motyczna, Grabiny, Gumniska, Latoszyn, Lipiny, Lubzina, Mokrzec, Nagawczyna, Niedźwiada, Okonin, Parkosz, Paszczyna, Podgrodzie, Przyborów, Pustków, Pustynia, Róża, Stasiówka, Straszęcin, Wiewiórka, Zawada oraz Żyraków.