Firma JarBet oferuje sprzedaż i transport kruszyw w Tarnowie takich jak piasek, żwir, kliniec, pospółka i tłuczeń. Specjalizujemy się w terminowych dostawach kruszyw do Tarnowa oraz transporcie maszyn budowlanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy fachowe doradztwo i dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Nasza nowoczesna flota ciężarówek gwarantuje wysoką jakość usług.

Sprzedaż Kruszywa w Tarnowie i okolicach

Tarnów to miasto leżące we wschodniej części województwa małopolskiego, nad rzekami Białą i Dunajcem. Jest siedzibą władz powiatu tarnowskiego, które mu podlegają: Ciężkowice, Radłów, Ryglice, Tuchów, Wojnicz, Zakliczyn, Żabno, Gromnik, Lisia Góra, Pleśna, Rzepiennik Strzyżewski, Skrzyszów, Szerzyny, Tarnów, Wierzchosławice oraz Wietrzychowice. Tarnów jest zamieszkały przez około 110 tysięcy mieszkańców, a powierzchnia miasta to ponad 72 km². Miejscowość nabyła prawa miejskie w 1330 roku.

Historia miasta sięga czasów piastowskich, współcześnie jest to centralny ośrodek aglomeracji tarnowskiej, a także ważne miejsce na mapie województwa małopolskiego pod względem turystycznym i kulturalnym. Tarnów jest miastem o strategicznym znaczeniu przemysłowym. Znajdują się tutaj wyspecjalizowane zakłady chemiczne, maszynowe, budowlane, szklarskie i spożywcze. W dzielnicy Mościce znajduję się siedziba Grupy Azoty – jest to jedna z czołowych firm w branży chemiczno-nawozowej i główny pracodawca miasta. Inne czołowe zakłady chemiczne funkcjonujące w Tarnowie to: Becker Farby Przemysłowe oraz Summit Packaging Polska. Przemysł maszynowy jest reprezentowany przez następujące przedsiębiorstwa: Zakłady Mechaniczne Tarnów, Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Sprzętu Mechanicznego i Fabryka Maszyn Tarnów. Inne znane zakłady to Bruk Bet (przemysł budowlany) i Huta Szkła Gospodarczego Tarnów.

Tarnów jest bardzo bogaty jeśli chodzi o zabytki i architekturę przeznaczoną dla turystów. Znajdziemy tu mnóstwo parków, placów, skwerów. W mieście można zwiedzić wiele zabytków o charakterze sakralnym, np.: Stary Cmentarz, Cmentarz żydowski, Kapliczkę Św. Walentego czy też Bazylikę katedralną Narodzenia NMP. Inne cenne obiekty turystyczne Tarnowa to: zabudowa rynku Starego Miasta, Ratusz, Dom Mikołajowski, ruiny Zamku Tarnowskich, Młyn Szancera, Półbaszta.

Miasto jest również ważnym węzłem komunikacyjnym leżącym przy autostradzie A4 i trasie kolejowej E 30.