Firma JarBet specjalizuje się w sprzedaży i transporcie kruszyw w miejscowości Brzostek na Podkarpaciu, takich jak piasek, żwir, kliniec, pospółka i tłuczeń. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe w Brzostku, w tym przewóz maszyn budowlanych, gwarantując terminowość i wysoką jakość usług. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów oraz wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego klienta.

Kruszywa wraz z dostawą w Brzostku na Podkarpaciu

Brzostek – miejscowość położona na granicy Pogórza Ciężkowickiego i Strzyżowskiego, w województwie podkarpackim, w dolinie rzeki Wisłoka. Swoją siedzibę mają tutaj władze gminy wiejsko-miejskiej Brzostek. Miasto jest zamieszkałe przez niespełna 3 tysiące mieszkańców. Powierzchnia miejscowości wynosi 9 km². Kod pocztowy to 39-230. Brzostek prawa miejskie uzyskał w 1367 roku.

Miasto to funkcjonuję jako centrum usługowo-handlowe dla mieszkańców pobliskich miejscowości. Znajdziemy tutaj firmy usługowe, sklepy, ośrodek zdrowia, bibliotekę publiczną, szkołę podstawową oraz gimnazjum. W Brzostku przemysł jest oparty głównie o branże: budowlaną, rolnicza oraz transportową.

Brzostek jest jedną z najstarszych miejscowości województwa podkarpackiego. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą z XII wieku. W XIV wieku miejscowość rozwinęła się jako osada targowa. W XVI wieku, Brzostek został doszczętnie spalony przez wojska węgierskie. Taki sam los spotkał to miasto w wieku XVII – tym razem sprawcami takiej tragedii były wojska księcia Rakoczego. W czasie drugiej wojny światowej, Brzostek przeszedł pacyfikację. Cennymi zabytkami miasta są: cmentarze wojskowe, kapliczki oraz kamienice mieszczańskie.