Firma JarBet z okolic Pilzna specjalizuje się w sprzedaży i transporcie kruszyw, takich jak piasek, żwir, kliniec, pospółka i tłuczeń. Oferujemy kompleksowe usługi transportowe, w tym przewóz maszyn budowlanych. Zapewniamy terminowość oraz wysoką jakość usług. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów oraz wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do każdego klienta z Pilzna.

Kruszyw z dostawą w Pilźnie

Pilzno – miasto leżące w województwie podkarpackim, w zachodniej jego części, w dolinie Dolnej Wisłoki. Miejscowość jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pilzno. Nieopodal przebiega droga krajowa DK94.Pilzno nabyło prawa miejskie w 1354 roku. Obecnie miasto jest zamieszkałe przez 5 tysięcy mieszkańców, a jego powierzchnia to 16 km². Kod pocztowy miejscowości to 39-220.

W mieście funkcjonuje kilka zakładów przemysłowych: Akpil (produkcja maszyn rolniczych), Zakłady Metalowo-Chemiczne Met-Chem, firma transportowa Omega Pilzno czy też Taurus – przedsiębiorstwo mięsne.

W Pilźnie znajdziemy kilka atrakcji turystycznych i zabytków. Najciekawszą z nich jest Muzeum Lalek. Inne interesujące miejsca do zwiedzenia to: ulica Węgierska (znana z zabytkowej zabudowy),  kościół pw. św. Jana Chrzciciela, kościół oo. Karmelitów.

Ważną i integralną częścią miasta jest sport. Już na początku XX wieku powstało tu Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół”. Ponadto, w miejscowości funkcjonuje klub piłkarski Rzemieślnik i klub szachowy Hetman.

W okolicy Pilzna znajdują się następujące mniejsze miejscowości: Bielowy, Braciejowa, Chotowa, Dęborzyn, Dobrków, Głowaczowa, Gołęczyna, Golemki, Grabiny, Gumniska, Jaworze Dolne, Jaworze Górne, Latoszyn, Łęki Dolne, Łęki Górne, Lipiny, Machowa, Mokrzec, Parkosz, Podgrodzie, Pogórska Wola, Połomia, Przyborów, Siedliska Bogusz, Słotowa, Straszęcin, Strzegocice, Zagórze, Żdżary oraz Zwiernik.